ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଓପ୍ପୋ ଏଫ୍‌-୧୯ର ଶୁଭାରମ୍ଭ

0

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶ୍ୱ ସ୍ମାର୍ଟ ଡିଭାଇସ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଓପ୍ପୋ ଏହାର ଏଫ୍ ସିରିଜ୍ ଅଧୀନରେ ନୂତନ ଓପ୍ପୋ ଏଫ୍‌-୧୯ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବା ସହ ଭାରତରେ ଆଉ ଏକ ଚମତ୍କାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ସିରିଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ରେଣ୍ଡ-ସେଟିଂ ମିନିମାଲିଷ୍ଟ ହାଲୁକା ଉପକରଣ। ଯାହା ୫୦୦୦ଏମ୍‌ଏଏଚ୍ ଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ୩୩ଡବ୍ଲ୍ୟ ଫ୍ଲାସ୍ ଚାର୍ଜ ସହିତ ଆସିଥାଏ।

କମ୍ପାନୀ କେବଳ ଛଅ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ମିଲିୟନ୍ ୟୁନିଟ୍ ଏଫ୍ ସିରିଜ୍ ଉତ୍ପାଦ ବିକ୍ରୟ କରିଛି। ଏଫ୍ ସିରିଜ୍ ଭାରତର ଯୁବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣିୟ ହୋଇଛି। ବିଶେଷକରି ଏଫ୍ ସିରିଜ୍‌, ଅନେକ ଥର ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଶିଳ୍ପ ପ୍ରଥମ ଉଦ୍ଭାବନକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। ଓପ୍ପୋ ଏଫ୍‌୩ରେ ଡୁଆଲ୍ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା, ଓପ୍ପୋ ଏଫ୍‌୭ ଓ ହାଲୁକା ଓପ୍ପୋ ଏଫ୍‌୧୭ପ୍ରୋ ରେ ୨୫ ଏମ୍‌ପି ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ହେଉଛି ଏହାର ଉଦାହରଣ।

ଓପ୍ପୋ ଏକ ବଣ୍ଡଲ୍‌ଡ୍ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏନ୍‌କୋ ଡବ୍ଲ୍ୟ୧୧ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ମୂଲ୍ୟରେ ୧୨୯୯ ଟଙ୍କା (ଏମ୍‌ଆର୍‌ପି ୩,୯୯୯) ଓ ଓପ୍ପୋ ଏନ୍‌କୋ ଡବ୍ଲ୍ୟ ୩୧ ୨୪୯୯ ଟଙ୍କା (ଏମ୍‌ଆର୍‌ପି ୫,୯୦୦) ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ଡିଜିଟାଲ୍ ୱାଲେଟ୍ ସହିତ ଓପ୍ପୋ ଏଫ୍‌୧୯ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରିହାତି ଏବଂ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍ କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍ ଦେଉଛି।ଏଚ୍‌ଡିଏଫ୍‌ସି ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ, କୋଟାକ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଇଏମ୍‌ଆଇ କାରବାର ଉପରେ ଫ୍ଲାଟ ୭.୫% କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍। ସେହିପରି ପେଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୧% ତତକ୍ଷଣାତ୍ କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ। ବଜାଜ୍ ଫିନ୍ସର୍ଭ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ଆଇଡିଏଫ୍‌ସି ପ୍ରଥମ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଟ୍ରିପଲ୍ ଜିରୋ ସ୍କିମ୍। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ହୋମ୍ କ୍ରେଡିଟ୍‌, ଏଚ୍‌ଡିବି ଆର୍ଥିକ ସେବା, ଏଚ୍‌ଡିଏଫ୍‌ସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ କୋଟାକ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜିରୋ ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.