ଓଏଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଶାସନିକ ସେବା (ଓଏଏସ୍‌) ସ୍ତରରେ ଏକ ଅଦଳବଦଳ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ରାଜସ୍ୱ ଓ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ପ୍ରକାଶିତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ବାରକୋଟ ତହସିଲଦାର ଭାବେ ରୁବି ବେହେରାଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଛି। ସେହିପରି ବରସିଅସ୍‌ ଡୁଙ୍ଗଡୁଙ୍ଗ-ରେଢ଼ାଖୋଲ, ସଂକଳ୍ପ ସ୍ୱସ୍ତିକ ସାହୁ-ବାରଙ୍ଗ, ରଂଜନ କୁମାର ପରିଡା-ଗୋପବନ୍ଧୁନଗର, ବିଜ୍ଞାନ କୁମ୍ଭାର-ବୀରମହାରାଜପୁର, କଲ୍ୟାଣୀ ସଂଘମିତ୍ରା ଦେବା-କୁକୁଡ଼ାଖଣ୍ଡି, ଇଶ୍ୱର ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ-ମୋହନା ଓ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ନାୟକଙ୍କୁ ପୋଲସରା ତହସିଲଦାର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି।

ଏହାଛଡା ଜନ୍ମେଜୟ ସାହୁ-ଜି. ଉଦୟଗିରି, ଅଭିଷେକ ଦାଶ-କୁଲିଅଣା, ଏନ.ଜଗଜ୍ଜୀବନ ଚୌଧୁରୀ-ନାରାୟଣପାଟଣା, ଦୀପକ କୁମାର ରାଉତ-ତିରିଙ୍ଗ, ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ଏସଆଇ-ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି, ଜଗବନ୍ଧୁ ମଲ୍ଲିକ-ବିଜାତାଳ, ଚିତ୍ତରଂଜନ ମହାନ୍ତ-ଜାମଦା, ଚୌଧୁରୀ ପ୍ରଜ୍ଞନ୍ନ ଦାସ-ଏରସମା, ଜ୍ୟୋତିର୍ମୟ କର-କେସିଙ୍ଗା, ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସେଠୀ- କୁତ୍ରା, ସରୋଜ କୁମାର ପୃଷ୍ଠି-ବାରଗାଁ, ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ଜେନା- ବୁଗୁଡ଼ା, ଶିବ ପ୍ରସାଦ ପଟ୍ଟନାୟକ-କୋଡିଙ୍ଗା, ବିନୋଦ ବିହାରୀ ବେହେରା-ମାନେଶ୍ୱର, ସାରିକାରାଣୀ ଧାମେଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଲେଫ୍ରିପଡ଼ା ତହସିଲଦାର। ଶଶାଙ୍କ ପାତ୍ର-ବାଲିଗୁଡ଼ା, ପ୍ରୀତମ କୁମାର ତନ୍ତୀ-ଲୋଇସିଂହା, ଯୋଗେଶ୍ୱର ଭୋଇ-ପାପଡ଼ାହାଣ୍ଡି, ପୁଷ୍ପକ କୁମାର ପ୍ରଧାନ-ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ଆନନ୍ଦ କୁମାର ପଣ୍ଡା-ଗାଇସିଲଟ ତହସିଲଦାର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଛି। ଇପସିତା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ମିଶ୍ର ଓ ସୁକାନ୍ତ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଓ ରାଜ କିଶୋର ଜେନାଙ୍କୁ ଗଞ୍ଜାମ ଡେପୁଟି କଲେକ୍ଟର ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି। ଅରୁନ୍ଧତୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ଅରୁଣ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ ଇଡକୋ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଅଫିସର ଓ ସୀତାକାନ୍ତ ରାଉତଙ୍କୁ ବାଙ୍କି ଡେପୁଟି କଲେକ୍ଟର (ରାଜସ୍ୱ) ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button