ହୋଟେଲରୁ ମିଳିଲା ସାଂସଦଙ୍କ ମୃତଦେହ

ମୁମ୍ବାଇ : ସୋମବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଡାମନ ଏବଂ ଡିୟୁରୁ ୭ଥର ସାଂସଦ ହୋଇଥିବା ମୋହନ ଡେଲକରଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି। ମୁମ୍ବାଇର ମେରାଇନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରେ ମୋହନ ଡେଲକରଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି। ଘଟଣାର ଖବର ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବୋଲି ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି। ତେବେ ପୁଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହିଁ ଏବଂ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି।

ମୋହନ ଡେଲକରଙ୍କୁ ୫୮ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଦାଦ୍ରା ଏବଂ ନାଗର ହାବେଳି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ଜଣେ ସ୍ୱାଧୀନ ସାଂସଦ ଥିଲେ। ୧୯୮୯ରେ ମୋହନ ଡେଲକର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏହି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ସାଂସଦ ଭାବରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ ଥର ସାଂସଦ ହୋଇଥିଲେ। ମୋହନ ଡେଲକର ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ନବଶକ୍ତି ପାର୍ଟି ପକ୍ଷରୁ ସାଂସଦ ହୋଇଥିଲେ। ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ସେ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟିରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଗତ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦୧୯ନିର୍ବାଚନରେ ​​ସେ ଜଣେ ସ୍ୱାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ହଠାତ୍ ଏକ ହୋଟେଲ ରୁମରୁ ଏଭଳି ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ମିଳିବାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button